ثبت درخواست و اعلام سابقه جهت ارائه به موسسات و سازمان ها و ...

 

ثبت درخواست اعلام سابقه جهت ارائه به موسسات و سازمان ها

در راستای ارائه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی امکان ثبت درخواست  و اعلام سابقه جهت ارایه به موسسات، سازمان ها و ... را فراهم نموده است بیمه شدگان و موسسات می توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی سازمان به آدرس https://eservices.tamin.ir اقدام نمایند :

  1. بیمه شدگانی که قبلا در سامانه مشاهده سوابق و یا درگاه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت نام نموده و دارای حساب کاربری فعالی می باشند می توانند با انتخاب گزینه ورود به سامانه و با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و گذرواژه(رمز عبور) به درگاه الکترونیکی سازمان وارد شده و سپس از منوی بیمه شدگان، خدمات سابقه گزینه اعلام به موسسات انتخاب و پس از انجام مراحل مربوطه درخواست خود را ثبت نمایند. بیمه شدگان می توانند در قسمت پایین صفحه  بر روی لینک  تامین اجتماعی من  کلیک کرده و در منوی صندوق  شخص من لیست درخواست های ثبت شده خود را مشاهده نمایند.
  2. در خصوص مشاهده اعلام سابقه ارسال شده کافیست بر روی گزینه عملیات کلیک نموده و از منوی باز شده، گزینه صدور مجوز استعلام را انتخاب و کد رمز را دریافت و جهت بهره برداری از سوابق پرداخت حق بیمه ، بیمه خود به سازمان و ارگان مورد نظر ارائه نمایند.
  3. برای مشاهده سوابق، سازمان ها و موسسات می توانند با استفاده از آدرس فوق الشاره از قسمت پایین صفحه  بر روی لینک پنل مخصوص دستگاه های دولتی و مرجع استعلامات رسمی کلیک و سپس بر روی گزینه استعلام سند کلیک و با وارد نمودن کد ملی در قسمت شناسه و کد رمز مربوط که بیمه شده تایید نموده) سوابق بیمه شده را مشاهده و یا فایل آن را در سیستم خود ذخیره نمایند. لازم به ذکر است سوابق اعلام شده از طرف سازمان تامین اجتماعی به صورت الکترونیکی و بنا بر درخواست نامبرده جهت ارائه به آن سازمان/موسسه تهیه و مورد تایید بوده و نیازی به مهر و امضا ندارد.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

اپلیکیشن تامینو را نصب کنید و از امکانات آن لذت ببرید